Mimarlık Hizmetleri

Caner Sezer Mimarlık olarak kaliteli, sağlam ve dekoratif mimarlık hizmetlerini sağlamaktayız. Bu doğrultuda yüzlerce proje ve uygulama kaydetmiş bulunmaktayız. En yeni projelerimizi ve zevkinize uygun mimarlık hizmetlerini vermek için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Mühendislik Hizmetleri

Caner Sezer Mimarlık ofisi olarak işinde uzman mühendislerimizle sizler için sağlam, dayanıklı ve şık yapılar inşa etmekteyiz. Türkiye genelinde çalışmalarını sürdüren mimarlık, mühendislik ve inşaat ofisi olarak projelerimizi incelemek üzere sizleri ofisimize bekliyoruz.

İç Mimarlık Hizmetleri

Yaşam yeriniz, ofisiniz neden daha güzel olmasın ki? Caner Sezer Mimarlık ofisi olarak zevkinize uygun içinizden geçen projelere imza atmak istiyoruz. Caner Sezer Mimarlık ofisi olarak işinde uzman ekibimiz ile  harika projelere imza atmak için sizleri ofisimizde bekliyor olacağız.

Akustik Rapor Hizmeti

31 mayıs 2018 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca projelerde zorunlu hale getirilen Binaların Gürültüye Karşı Korunması kapsamında çıkarılan yönetmeliğe uygun olarak Akustik uzmanlarımız tarafından sertifikalı Akustik Rapor hizmeti verilmektedir.